Transmisyon Miller

Transmisyon çeliği; Soğuk haddeleme tekniğiyle üretilen paslanmaz çelik borulardır. Genellikle yuvarlak olan transmisyon çelik ürünleri dayanıklı çeliklerdir. Bu alanda hizmet veren soğuk haddeleme yöntemiyle demir çelik üretici DEMİRADA yüksek kaliteli ürünlerini satışa sunmaktadır. Ayrıca ticari faaliyetlerini de geniş alanda sürdürmektedir.

Transmisyon Mili Özellikleri

Paslanmaz çelik transmisyon miller 5mm-90mm arasında kalınlığa sahiptir. Kullanım alanına göre mangan(Mn) alaşımı yüksekliğinden mukavemet kazanmaktadır. Karbon oranı düşüklüğünden de kaynak işlemlerinde tercih edilmektedir. Bükülebilme özelliğiyle ise ayrıca tercih nedenleridir. Transmisyon çeliği inşaat, beyaz eşya, hidrolik sistemler ve daha pek çok alanda aranan yüksek oranda kullanılmaktadır. Yuvarlak pürüzsüz transmisyon milleri paslanmaz, dayanıklı ve çok işlevsel çeliklerdir.

Demirada Transmisyon Mili

Mekanik özellikleri ve dayanıklılığı bakımından oldukça yaygın kullanılan ürünlerdir. Hidrolik silindir, rulman ve pistonlar için alternatifsiz ürünlerdir. Transmisyon çelikleri talaşlı imalata, kaynak kullanımına da uygun özelliktedir. Ayrıca savunma sanayinden otomotiv alanlarına kadar büyük çaplı alanlarda kullanılmaktadır. Demirada çelik tüm üretimleri arasında bulunan yüksek kalite transmisyon mili de üretmektedir. Üretim özelliklerine ilaveten uygulanan parlatma ve koruma işlemleriyle pürüzsüzlük kazandırılmaktadır. DEMİRADA firmasından ayrıntılı bilgiye istediğiniz zaman ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı belirlemek için destek alaabilirsiniz. Ürünlerinizi güvenle ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kullanabilirsiniz.

Transmisyon Çelikleri

Transmisyon çelikleri özel üretimlerinde mangan kullanılmakta ve bu sayede dayanıklılık gücü artırılmaktadır. Demirada çelik soğuk haddeleme yöntemiyle sağladığı yüksek kaliteli üretimlerine ürün yelpazesini genişleterek devam etmektedir. Siz de günün her saati internet sitesini ziyaret ederek tüm ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Özel üretim, kaliteli ve firma güvenceli ürünlerinize sahip olabilirsiniz. Firma kullanım alanlarınıza göre satın alacağınız tüm ürünlerden memnun kalacağınızı da garanti etmektedir. Uygun fiyatlar, kalite ürünler ve uzman üretimlerine sahip olabilirsiniz. Demirada üretimleri gibi iş ve işçi güvenliği, çevre duyarlılığına da özenle çalışmalarına devam etmektedir.

Demirada Transmisyon Çelik Fiyatları

İnşaattan savunma sanayine, otomotivden beyaz eşyaya ve inşaat alanlarına kadar sayısız kullanım alanına sahiptir. Transmisyon çelikleri CNC tornalarda soğuk çekme sistemiyle üretilerek satışa sunulmaktadır. Üretim aşamasında st37-2, st44-2 vest52-3 gibi özellikler kazandırılarak üretilmektedir. Karbon çelik te denilen transmisyon milleri kopmaz, kırılmaz ve beklenen mukavemeti sağlayan uzun ömürlü çelik ürünleridir. Demir çelik sektörünün önde gelenlerinden demirada çelik soğuk haddeleme yöntemiyle yaptığı çelik üretimlerine devam etmektedir. İhtiyaçınız olan ürünü firmamızdan temin edebilir, güvenle kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlar, güvenli ödeme seçenekleriyle kolaylıkla alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Transmisyon Mili