Su Boruları

Su borusu; suyun taşınmasına yarayan galvanizli çelik silindirdir. Galvaniz işlemine tabi tutulan su boruları suyun aşındırma gücüne karşı mukavemet sağlamak içindir. Galvaniz boruları içerde nemin olumsuz etkilerinden korumaktadır, dışarda yağmur, asit vs. doğal oluşumlardan koruyabilmeye yarar. Demir Ada Çelik işletmesi 2019 yılı aralık ayında kurulmuş saygın bir işletmedir. Kuruluşundan bu güne kadar yaptığı işler ve üst kalite üretimleri sayesinde adından övgüyle söz ettirebilmeyi başarmıştır. Geleceğe aynı güvenle ilerleyerek hem kendi büyümesini hem de ülke ekonomisine katkısını gururla yükseltebilmek istemektedir.

Su Boruları Nerelerde Kullanılır?

Sıvı akımı gerektiren her yerde su boruları kullanılabilmektedir. Boru kalınlık ve iç donanımları tamamen ihtiyaca göre tasarımlanmaktadır. Galvanizli çelik borulara, çinko kaplama borular da denilmektedir. Su boruları kullanım amaçları ve alanlarına uygun ölçülerde kesilebilir, montajlanabilir. Fakat öncelikle ihtiyaca uygun hazırlanan borular üzerinde diş açılması gerekir. Borularda diş açılması kolay işler olmamaktadır. Uzmanlık ve alet makine gerekmektedir. Bu durumda uzman ekip ve ekipman önemi ortaya çıkmaktadır. Kusursuz işler yapabilmek için hiç bir şey tek başına yetmemektedir. Uzmanlık ve uzmanlığı kanıtlayabilecek kalite ve güvenli alet-makine gerekmektedir.

Su Borusu Ölçüleri

Kullanılacağı alana göre boru kalınlıkları ve uzunlukları planlanmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel tasarım ve üretimi de yapılabilen su borularının en yaygın kullanım alanları şehirleşme alt yapıları ve inşaatlardır. Su borusu çeşitleri siyah su boruları, siyah manşonlu su boruları ve düz uçlu su boruları olarak adlanmaktadır.

Üretim aşamasında 50bar basınca dayanıklı olarak geliştirilmektedir. Sarsıntıya dayanıklı, korozyon korumalıdır. Siyah borular inşaatlarda tesisat kurulumu ve aydınlatma istemlerinde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Borular paslanmaz, darbelere ve sarsıntılara mukavemeti sayesinde deforme olmaz, yüksek basınçlara karşı korumalı üretilmiştir. Tüm ihtiyaçlarınızı firmaya bildirdikten sonra sizin için eksiksiz işler ve gönderiler yapılacağından emin olabilirsiniz.

Su Borusu Fiyatları

Asli amaçları suyun bir yerden bir yere aktarılması olan su boruları pek çok alanda kullanılabilmektedir. demiradacelik.com adresinden gereken tüm bilgileri alabilirsiniz. Bütün üretim ve tüketime sunum aşamaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Demiradacelik.com her zaman müşterilerine destek vermeye hazırdır. Hatta satın alma işlemlerinizden sonra da firma destek vermeye devam edecektir.

Günün her saati bilgi alabilir, ihtiyaçlarınızı bildirebilirsiniz. Sizin için uzman kadrosu, kusursuz üretim ve satışlarıyla iş ve işçi güvenliği konusunda hassasiyetle çalışmaktadır. Üretim ürünleri piyasa ölçülerinde üst kalite emek ürünleridir. 7/24 destek veren siteyi ziyaret edebilir, güvenle siparişlerinizi verebilirsiniz.

Su Borusu