Sac Büküm

Sürekli gelişen sanayi ve inşaat sektörü ile demir çelik ihtiyacı her geçen gün artmakta ve yeni hizmet kolları faaliyete girmektedir. Birçok sektörün temel ihtiyaç kolu sac bükümlerdir. Otomobilden inşaata, Beyaz eşyadan hava yolu ve demir yolu taşımacılığına kadar her alanda ihtiyaç duyulmaktadır. DEMİRADA sac büküm sizler için 2019 yılından beri istikrarlı ve başarılı bir şekilde faaliyet gösteren bir demir çelik firmasıdır.

Soğuk haddeleme yöntemi ile en dayanıklı ve kaliteli ürünleri sizler için üretiyoruz. Alanında profesyonel uzman kişiler ile çalışarak en doğru ürünü sizler için tasarlıyor ve hizmetinize sunuyoruz. Üretimden sonra ürünlerin hatalı olma ihtimaline karşın ürünleri titizlikle kontrol ediyor ve test ediyoruz. Bu sayede hata oranını ve çeşidini en aza indiriyoruz. Müşteri memnuniyet prensibi ile kısa dönemlik değil uzun dönemlik ticaret bağı ve güveni kurmayı amaçlıyoruz.

Demirada Sac Büküm İşleminde Önceliklerimiz

Sac büküm işlemi için ilk önceliğimiz ürünleri zamanında üretmektir.

Üretilen ürünleri tam ve eksiksiz tamamlamak.

Üretilecek sac bükümleri doğru açı ve ölçülerde üretmek.

Ürünleri en uygun ve dayanıklı malzeme ile üretmek.

Sac büküm işlemini doğru makine ile üretmek.

Sac büküm işlemini projenize en uygun şekilde üretmek ve kesmek.

Üretilen profillerde kusur ve hatalara yer vermemek.

Sac Büküm İşlemi İçin Kullanılan Makinemiz

Sac büküm işlemi için tam otomatik CNC makine ile faaliyet göstermekteyiz. İstenilen sac büküm işlemini istenilen ölçülerde ve miktarda ve de zamanında üretmek için en uygun makineler ile hizmet vermekteyiz. Bakır, demir, çelik gibi faklı malzemeler ile sac büküm işlemi yapılmaktadır. Planlanan ölçü ve eğim hassasiyeti ile sizler için en uygun ürünü üretmektedir.

Demirada Sac Büküm İşlem İçin Çalışan Kadromuz

Sac büküm işleminde faaliyet gösteren uzman kadromuz alanında profesyonel ve uzun yıllar bu işlemi yapmış kişilerden oluşmaktadır. Dinamik ve enerjik personel kadrosu ile ürünlerinize ihtiyaç duyulan zamanda ve sipariş edilen miktarda ulaşırsınız. Ürün hatalarını önceden tespit ederek onarılması sağlanır.

Sac Büküm İşlem Süreci Nasıl Başlatılır?

İstenilen ürün profili, ölçüleri ve miktarı sizler tarafından belirlenir. İrtibat numaramız ile iletişime geçerek projenizi belirtmeniz durumunda uygun fiyat sizlere sunulur. İşin kabul görülmesi durumunda imalat işleminiz için ürün miktarına ve imalat süresine göre üretim süreci belirlenir. İşleminizin aciliyet durumuna göre istisnai durumlar söz konusu olabilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda imalat süreci başlayacaktır ve belirtilen sürede ürün teslimi sağlanacaktır.

Sac Büküm