Profil Kesim

Profil kesimi; çeliği bulunduğu halden başka biri forma ve şekle çevirebilme işlemleridir. Çelik profiller arzu edilen model, şekil ya da beklenen işleyiş sistemine uygun olarak şekillendirilebilmektedir. Bu yöntemle yapılan işlemlere profil kesme denilmektedir.

Profil Kesme Araç Ve Yöntemleri

Profil kesim yöntemi, kesim tezgahlarında, temizlenerek curuf çıkarması en aza indirilen demir-çelik ürünleri kesme işlemine tabi tutulmaktadır. Kesme yöntemleri ürün çeşidine ve hassasiyetine bağlı olarak oksi, plazma ve de lazer yöntemleri olarak yapılabilmektedir. Profil kesim işlemi yüksek hassasiyet gerektiren işlemlerdir. Dolayısıyla DEMİRADA firmamız alanında uzmanlık kazanan ekibi sayesinde titizlikle bu işlemleri yapmaktadır. Siz de tüm hassas profil kesim işlemleriniz için kendilerinden yardım alabilirsiniz. Öncelikle temizleme ve ölçümleme işlemleri tasarlanan en iyi sonucun alınabilmesi için çalışmaktadır.

Hangi Sistem Ne İşe Yarar

Düşük maliyetli ve iki boyutlu kesimlerinizde oksi makineler kullanabilirsiniz. Oksi asetilen aleviyle 300 mm kalınlığa kadar çeliklerde kolaylıkla kesim işlemi yapılabilmektedir. Karbon metaller ve çelik profil kesimleri için plazma yöntemi de kullanabilirsiniz. Plazma yöntemi çeşitli kalınlıktaki karbon metal ve paslanmaz çelik profiller kesilebilmektedir. Lazer kesim 0,2 ile 25 mililitre kalınlığa kadar olan çelik profillere uygulanabilen işlemlerdir. Lazer ışınlarının yüksek ışıma şeklinde oluşturduğu yüksek enerjiyle işlem yapılmaktadır. Hassas pürüzsüz ve muntazam sonuçlar elde edilmektedir. Günün her saati bulunduğunuz yerden iletişim kurabilir talepleriniz hakkında bizlerden destek alabilirsiniz.

Demirada Profil Kesme

Profil kesme işlemlerinde amaca uygun kesme tekniği ve en az fireyle işi bitirebilmek önemlidir. Dar kesim ve içi içe geçme tekniğiyle kesme işlemleri lazer sistemiyle yapılabilmektedir. DEMİRADA konusunda uzman ekibi ve ekipmanlarıyla üst kalite hizmetlerini profil kesme alanında da özenle yapmaktadır. İhtiyaçlarınızı belirleyerek en kısa zamanda profil kesimlerinizi internet ya da telefonla erişim sağlayabilir, işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Sizin işiniz ve beklentinize en uygun çalışma en kısa zamanda yapılacaktır. Arzu ettiğiniz teknikle en az kayıpla kesim işlerinizin yapılacağından emin olabilirsiniz.

Profil Kesme Fiyatları

Profil kesme işlemleri özenle ve uygun tekniklerle yapıldığında en iyi sonuç veren işlemlerdir. Bu nedenle işlem yaptırmadan önce çalışmanızı yapabilecek uzman arayışında olmalıdır. Kendi alanında hassas çalışmalarını ve doğru sonuçlara ulaşabilen işletmelerle çalışılması doğru olacaktır. 7/24 internet sitemizi ziyaret ederek çalışmalarınızı yaptırabilirsiniz. Ayrıca telefon desteği ya da maille de bizlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kaliteli ürün güvencesinde kısa zamanda işlerinizin özenle yapılacağında emin olabilirsiniz.

Profil Kesim