Levha Saclar

Kolay şekillendirilmesi özelliği yanı sıra oldukça dirençli ve dayanıklı ürünler olan sac modelleri hemen hemen her alanda ve yapım aşamasında kullanılan bir ürün olması ile öne çıkmaktadır. Birçok alanda tercih edilen sac ürününün çeşidi mevcut olmaktadır. Çeşitleri arasında levha saclar da yer almaktadır.

Levha Sac Modelleri

Rulo şeklinde ana malzeme elde edilerek meydana gelen levha saclar, yassı haddelenmiş ürünler olarak bilinen sac modelleri olmaktadır. Günümüzde cihaz imalatı ve otomotiv sektöründe ya da birçok inşaat ve yapısal uygulamalarda levha sac modelleri tercih edilmektedir. İnce ve düz olması gerekli olan levha sacların üretiminde özel biçimlendirme uygulamaları kullanılmaktadır. Bunun sayesinde geniş alanları kaplama gibi bir özelliğe sahip olmaktadır. Bu levhaların onarım ve bakım işleri için birçok endüstriyel alanlarda da kullanıldığı görülmektedir.

Birtakım endüstriyel işlemlerin sonrasında ince ve yassı metal parçalar ile oluşan levha saclar, düz levha formunda ya da büyük rulolarda kullanılmaktadır. Tedarik çeşidinde birçok farklı metaller kullanılmaktadır. Bu metaller arasında; alüminyum, altın, bakır ve titanyum çeşitleri yer almaktadır.

Levha Sac Modelleri Kullanım Alanları

Müşterinin hizmet gösterdiği Sektörün ihtiyacına en uygun şekilde levha sac ürünlerinde en iyi şekilde üretimler sağlanmaktadır. En çok otomotiv sektöründe tercih edilen levha saclar daha çok kamyon ve otomobillerin kaportalarının üretimi sırasında kullanılmaktadır. Levha sac modelleri aynı zamanda uçak, vagon, lokomotif gövdelerinin imalatında da kullanıma uygun ürünler olmaktadır.

Müşterilerine karşı gerekli ihtiyacı en iyi şekilde anlayarak çözüm üreten firma olan DEMİRADA Metal endüstrideki standart kalitenin dışında istenildiği zaman özel üretim şeklinde hazırlanabilir ve doğru kaliteyi de böylelikle görme imkanı sunmaktadır. Müşteri ilişkilerine önem veren DEMİRADA Metal firması profesyonel ekibi ile beraber hizmetler sunmaktadır.

Levha Sac Ürünlerindeki Metal Farkı

Levha sac ürünlerinde kişilerin ya da kurumların ihtiyaçları doğrultusunda tedarikçilerin firmaya verecekleri levhaya ilişkin ağırlık, ölçüm ve uzunluk ya da çeşitli ebat ve biçimdeki kriterlerin belirlendikten sonra firma almış olduğu sipariş doğrultusunda imalat aşamasına geçmektedir. Birçok çeşit metal ile üretime müsait olan levha saclar oldukça kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma uygun olarak öne çıkmaktadır.

DEMİRADA Metal Levha Sac Hizmetleri

En ideal levha sac modelleri ile garantili hizmetler sunan DEMİRADA Metal firması müşteri memnuniyetini ön planda tutarak disiplin ve güvenlik ilkelerine uygun şekilde hizmet vermeyi amaçlayan bir firma olmaktadır. Kendini geliştirmeye açık olan firma en son teknolojiye uygun ekipmanları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Levha Sac
Scroll to Top