Hakkımızda

Demirada Çelik İnş. ve San.Tic.Ltd.Şti

Demir çelik alanında faaliyetlerine 2019 yılı aralık ayında başlayan DEMİRADA çelik, kuruluşundan bu güne perakende ve toptan demir ticareti yapan bir firmadır.

Demir çelik alanında adından övgüyle söz ettirerek kalifiye ustalarıyla üretim ve ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Çalışmalarına soğuk haddeleme yöntemiyle çelik üretimi yaparak da devam etmektedir. Alanında kalite ve güven kazanan demiradacelik.com faaliyetlerine hızla devam ediyor. Demir çelik sektör tedarikçilerinden aldığı ürünlerin de perakende olarak satışını yapmaktadır. Faaliyet alanlarını her geçen gün genişleterek ilerleyen demiradacelik.com sizin işleriniz içinde özenle çalışarak en kısa zamanda teslim edecektir. Ticari faaliyetlerin hem istihdam hem ekonomik katma değer olduğu bilinciyle tüm faaliyetlerini yürütmektedir.

Vizyon

DEMİRADA, ticari faaliyetlerini sürdürürken geleceğe dair planlarını da aksatmıyor. Geleceğine güvenle ve müşteri memnuniyetleriyle ilerlemek istiyor. Öz varlıklarını korurken ticari alanlarını genişleterek yoluna devam ediyor. Sermayesini ve ekonomik gücünü yükseltmek ekipman desteğini ve uzmanlık çalışmalarını durmadan geliştirebilmek için çalışıyor. Vizyon çalışmaları arasında dijital ortam faaliyetlerini de 7/24 sürdürerek alanında sınırsız hizmetler veriyor. Demir çelik alanında ülkesine ekonomik değer katmaya, doğaya saygılı üretimler yapmaya özen göstererek çalışmaktadır. Çalışanlarını alanında bilgi ve tecrübesini kanıtlamış ustalar yürüterek farkını ortaya çıkarmaktadır.

Misyon

Kuruluş amacına uygun olarak faaliyetlerini sürdüren firma, bünyesinde kalifiye elemanları ve son teknolojik donanımlarıyla işlerini sürdürüyor. Misyonu hak ettiği güvenle varlığını yükseltmek, ticari faaliyetlerine devam etmektedir. 2019 yılında faaliyetlerine başlayan firma, demir çelik sektöründe eksiksiz ve kaliteli üretimler yaparak yükselmektedir. DEMİRADA soğuk haddeleme yöntemiyle çelik üretimi yapan, demir çelik alanında ticari faaliyetlerini sürdüren saygın bir firmadır. Endüstriyel varlıklarını kalifiye ustalarının uzmanlığıyla birleştirerek kaliteli işlere imza vermektedir. Üretim faaliyetlerine iş ve işçi sağlığına özeni, çevreye duyarlı çalışmaları ve çevresinde kazandığı güvenle devam ediyor.

Demir Çelik Ürün Çeşitleri

Demir çelik ürünleri hayatın tüm alanlarında kullanılan, kullanım alanına göre şekillenen ürünlerdir. Demiradacelik.com adresinden günün her saati erişim sağlayabilirsiniz. Sac profiller, hadde üretim ürünleri, borular, yapı profilleri ve çelik işletmesi üretim ve satış ürünleri ihtiyaçlarınızı uygun fiyata alabilirsiniz. Ayrıca profil kesimi, sac kesimi, boru kesimleri işlerinizi uzmanlara yaptırabilirsiniz. Rulo dilme kesim işleri ve rulo sac kesimlerinizi çizilmeden, hasar görmeden özenle yaptırabilirsiniz. Bütün satın alma ve destek bilgisi için erişim sağlayabilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerinizin özenle alanında uzman çalışanlar tarafından hazırlanacağından emin olabilirsiniz. 7/24 internetten ürün bilgilerini, tedarik ve gönderi özelliklerini öğrenebilir, çalışmalarınızı başlatabilirsiniz. Vizyon çalışmaları arasında dijital ortam faaliyetlerini de 7/24 sürdürerek alanında sınırsız hizmetler veriyor. Demir çelik alanında ülkesine ekonomik değer katmaya, doğaya saygılı üretimler yapmaya özen göstererek çalışmaktadır. Çalışanlarını alanında bilgi ve tecrübesini kanıtlamış ustalar yürüterek farkını ortaya çıkarmaktadır.