Kare Dolu Demir

Çelik malzemeleri her zaman dayanıklı ve sağlam olmaları özellikleri ile bilinmektedir. Metal malzemelerin ısıtılması ve daha sonrasında çeşitli çaplarda delikleri bulunan tel durumuna getirilmesi sonucunda elde edilen metale hadde ürün ismi verilmektedir. Birçok sektörde kullanılan bu ürünler oldukça dayanıklı olmaktadır. Bir hadde ürünü olan kare dolu demir her türlü malzemeden üretilmeye uygun olmaktadır. Kare dolu demir hemen hemen her sektörde kullanıma uygun olan ürünler olmaktadır. Montaj ya da üretim projelerinde yaygın olarak kullanılan kare dolu demir fiyatları farklılık göstermektedir.

Kare Dolu Demir Nasıl Üretilir?

Her türlü maddeden üretilme imkanına sahip olan kare dolu demir yüksek oranda biçim bozulmayı önleyecek dirence sahip olmaktadır. Çok yüksek oranda ağırlık taşıma özelliğine sahip olmaktadır. Üst seviyede dayanıklılık göstermesi nedeniyle en çok tercih edilen hammadde ürünü olmaktadır. Birçok farklı kullanım olanağı sunan kare dolu demir ürünleri farklı ebat ve boyda üretilmektedir.

Üretim sırasında en son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır. Dört köşe şeklinde olan kare dolu demir ürününün her köşesi eşit olmaktadır. Genel imalat alanlarında tamir esnasında ve dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Kalıp içine oturtulan bu ürünler önce yüzey temizler ve daha sonra yeniden üretilme imkanı sunmaktadır. Bu süreç sayesinde demirin direnci ve kullanım ömrü uzamaktadır. Standart ölçülerde olan bu ürünler istek üzerine özel ölçüler ile üretim imkanına sahip olmaktadır.

Kare Dolu Demir Özellikleri

  • Diğer demir ürünlerine nazaran daha yüksek kalitede olmaktadır.
  • Hadde ürünleri arasında yer almaktadır.
  • Yüksek oranda korozyon direncine sahip olmaktadır.
  • Soğuk çekim özelliğine sahip olmaktadır.

Kare Dolu Demir Kullanım Alanları

İlk olarak inşaat ve konut yapımında kullanılan kare dolu demir ürünleri vinç sektöründe de kullanılmaktadır. Demir yolu üretimi, demir imalatı ve makine imalatı sırasında kullanılmaktadır. Dekorasyon amaçlı kullanılmasının yanında binaların kirişlerinde ve beton temellerinde kullanıma uygun olmaktadır.

Kare Dolu Demir Fiyatları

Kare dolu demir ürünlerinin fiyatları ölçü ve ebatına, kullanım amacı ve projelere göre değişiklik göstermektedir. En uygun fiyatları ile müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan DEMİRADA Metal firması, en kaliteli, dayanıklı ve sağlam kare dolu demir üretimi yapmaktadır.

Talep edilen ölçülere uygun olacak şekilde üretim yapmakta olup uzun süre kullanım garantisi vermektedir. Farklı iş kollarında yer alan projelerde ihtiyaç duyulan bir olan kare dolu demir ihtiyacı karşılayacak şekilde seri üretim ile hazırlanmaktadır. Pratik çözümler ile iş ortağı olmayı hedefleyen firma toptan satış ticareti hizmeti ile sektöründe yer almaktadır.

Kare Dolu Demir