Ipe Demirleri

DEMİRADA 2019 yılının 12. Ayında kurulmuştur. Toptan demir çelik üretimi yapmaktadır. Demir çelik ürünlerini soğuk haddeleme yöntemi ile üretimini gerçekleştirir. Ekip kadrosu alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Ipe Demir Nedir?

Endüstriyel olarak sağlamlık gerektiren işler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu ıpe demirleri her çeşit kullanım için istenilen boyutlar da üretilmektedir. Tercih edilen projelere göre ebat, ağırlık gibi özellikleri değişkenlik gösterir.

DEMİRADA firması esneklik sağlaması açısından büyük fayda sağlamaktadır. Kullanım alanlarının geniş olması en büyük avantajdır. Ürünü istenilen şekilde kullanmak ve üretmek mümkündür.

Yapısal ve endüstriyel olarak her iki alan içinde ilişkisi vardır. Çok yönlü üretime sahiptir. Kullanım amacı ve ebatlarına göre değişik şekilde üretimi sağlanır. Yapısal olarak bina projelerinde tercih edilir. Yapı ürünleri için geniş bir alana sahiptir. Demir gövdesi dikey olarak uyarlanmıştır.

Çelik kirişler birleştirilerek kaynak yapılır ve cıvatalanır. Sıcak olarak imal edilmektedir. Sıcak olarak işlem yapılır ve kalıptan çıkarılır.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Her türlü tercih edilen alan için kullanımı mümkündür. İstenilen projeye uygun olarak ipe demiri özel olarak tasarlanıp, seri üretimi başlatılır. İlk olarak ağır sanayi daha sonra yol, köprü, baraj gibi birçok alanda tercih edilmektedir.

 Ipe demirlerin sağlam olması, esnek ve hafif olması açısından en çok tercih edilme sebebidir. Projeler için kullanılan iskelet ıpe profil olarak tercih edilir.

Zorlu koşullarda da kurtarıcı olarak göründüğü için sık tercih edilir. İstenilen ortama göre şekil değiştirme yapıldığı için zor anların kurtarıcısıdır. DEMİRADA firmasının ıpe demirleri uzun ömürlü olması tercihleri olumlu yönde ilerlemektedir.

Bakım onarım gibi ihtiyaçlar içinde kullanılır. Ayrıca taşıt ve makinelerin imalatı içinde ıpe profil sıkça tercih edilen üründür. İnşaat sektöründe de tercih edilen ipe demiri sağlamlığı ile bilinmektedir.

Dekoratif uygulama yapılırken kullanılır.

Gemi yapımı ve kelepçeler için kullanılır.

Topraklama zemin yapımında kullanılır.

Demiryolları, asansör ve yürüyen merdiven yapımı aşamasında tercih edilir.

Kablo kanalları, otomobil aksesuarları gibi birçok alanda tercih edilir.

Ipe Demiri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tercih edeceğiniz firmanın ilk olarak projelerine ve deneyimlerine bakılmalıdır.

Firmanın teknolojiyi hangi ölçüde kullandığı da önem arz etmektedir.

Üretimden teslimat sürecine kadar DEMİRADA firması güven sunmaktadır.

Sipariş verilen her ürün için fiyat değişiklik göstermektedir.

Ipe Demir Ağırlığı Standart mıdır?

Demir ağırlığı standarttır. Fakat değişen demir ağırlığı için de fiyat değişmektedir.

Ipe demir siparişi için DEMİRADA firmasını arayarak istediğiniz ölçülere uygun sipariş verebilirsiniz.

İpe Demiri