Gözyaşı Desenli Saclar

Piyasalarda genellikle tercih edilen baklava desenli sacların yurtdışı sektöründe yerini gözyaşı desenli sac modellerine bırakmaktadır. Her iki deseni de üretmekte olan DEMİRADA Metal firması, özellikle estetik görünüm açısından hoş bir görüntü elde edilmesi nedeni ile gözyaşı desenli saclar grubunda oldukça fazla talep almaktadır.

Gözyaşı Desenli Sac

Gözyaşı Desenli Sac modelleri siyah sacın sıcak olan yüzeyinin haddelenerek desen kabartma işleminin yapılması ile elde edilmektedir. Gözyaşı desenli sac modellerini Türkiye’den ziyade Avrupa ülkeleri ve daha çok Amerika’da tercih edilen desenli sac türü olmaktadır.

Yüzeyinde oldukça belirgin olan gözyaşı desenleri sayesinde sac dayanıklılığı daha yüksek hale gelir ve darbelere daha yüksek karşı koyma ve sürtünme esnasında saca güç kazandırma özelliğine sahip olmaktadır. Bununla birlikte kullanım alanına göre yüzeydeki tutunmayı arttırma özelliğine sahip olmaktadır Gözyaşı Desenli Saclar birçok alanda kullanıma uygun olmaktadır.

Gözyaşı Desenli Sac Nasıl Üretilir?

Genel olarak sırt plakası olarak kullanılan gözyaşı desenli sac ürünlerinin imalatı sırasında bir tarafının düz olması sağlanırken diğer tarafının gözyaşı desenleri olacak şekilde tasarlanmaktadır. Gözyaşı desenli sac ürünlerinin diğer öne çıkan kayma gibi durumların söz konusu olmaması durumu olmaktadır.

Gözyaşı Desenli Sac Özellikleri

Kaymayan ve dayanıklı özellikte olan gözyaşı desenli sac modeli ihtiyaç duyulan her sektörde sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Diğer tüm sac modelleri ile birlikte olduğu gibi gözyaşı desenli sac ürünlerinde de arzu edilen ebat ve boylarda üretim yapılmaktadır. Gözyaşı desenli sac üretimi projelere göre tasarlanmakta ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Gözyaşı desenli sac ürünleri kullanılan malzemeden dolayı sürtünme kuvvetinin fazla olmasına göre kayma tehlikesini tamamen silmektedir. Ayrıca hoş bir görünüm elde edilmesine gözyaşı desenli sac bu özelliği ile de öne çıkmaktadır.

Gözyaşı Desenli Sac Kullanım Alanları

  • Gemi inşası sırasında daha çok yürüme yolları ve damper ve merdiven basamaklarında kullanılmaktadır. Ayrıca;
  • Kamyon kasalarında
  • Ağır sanayi makinelerinde
  • Logar kapaklarında
  • Kapı sac modellerinde kullanılmaktadır.

Gözyaşı Desenli Sac ile Kaliteyi Tercih Edin

Gözyaşı desenli sac ürünlerinde tecrübe ve profesyonel ekibe sahip olan DEMİRADA Metal firması rahatlıkla tercih edilecek kalitede olmaktadır. Firmanın hizmetleri sadece satış ile sınırlı olmayıp satış sonrasında da devam etmektedir. Firmanın yaptığı satışlar anlık bir durum olmamakla birlikte tüm hizmetleri ile bütün olarak devam etmektedir. Müşterileri ile bir ortaklık çerçevesinde hareket etmeyi amaçlayan DEMİRADA Metal, bu anlamda uzun vadede çalışma fırsatları yaratmak hedefi ile yoluna devam etmektedir.

Gözyaşı Desenli Sac