Doğalgaz Boruları

Doğalgaz boruları, patlayıcı ve yanıcı özellikli bir gaz geçirgenliğine yönelik olarak üretilmektedir. İç yapısı, dış yapısı yer altı ve yer üstü kullanıma göre tasarlanmaktadır. Üretim aşamasında çelik ya da bakır kullanılmaktadır. Demiradacelik.com 2019 yılından bu yana demir çelik alanında üretim yapan bir işletmedir. Kuruluşundan bu güne kalite ve ürün çeşitlerini geliştirerek yoluna devam etmektedir. Uzman ekibi ve teknolojik donanımlarıyla üretimlerini, demir çelik alanında toptan satışlarla piyasaya sunmaktadır.

Doğalgaz Boru Özellikleri

Doğalgaz boruları, korozyona dayanıklı, – 40dereceye kadar dayanabilen özelliktedir. cm küpte 0,940gr yoğunlukta üretimiyle çelikten 8 kat daha hafiftir. Kimyasallara ve sarsıntılara karşı esneklik kazandırılmaktadır. Doğalgaz boruları yüksek riskli kullanım alanlarına sahip olduğundan özellikle koruma ve güvenlik sistemlerine özenle üretim yapılmaktadır. Doğalgaz boruları TS 10827 standartlarına uygun olarak geliştirilmektedir. 020-400mm çapında ve 13,5 metre düz ve küçük çaplı üretilmektedir. Kangal boyu ise 100 metredir. Taşıma ve kurulum alanlarına göre ölçülerde ayarlama yapılabilmektedir.

Doğalgaz Boru Üretimi

Boru üretimi doğalgaz hassasiyeti göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. İç yapısı kaygan akışkanlığa destek verebilmek amacıyla, dış yapısı toprak dokulu olarak üretilmektedir. Üretim aşamasında kimyasallara dayanıklılığı ve sarsıntılara karşı esnekliğe sahiptir. Doğalgaz borusu TS 10827 standartlarına uygundur. Uzunluk ölçüsü taşama ve ihtiyaçlara göre özel üretimler yapılabilmektedir. Doğalgaz boruları pek çok başka alanda da kullanılmaktadır. Esnekliği, dış dokusu nedeniyle tercih nedenleri arasındadır. Demiradacelik.com adresinden bilgi alabilir özel üretimler yaptırabilirsiniz.

Doğalgaz Boru Fiyatları

Doğalgaz boruları belirlenen standartlara göre üretim ve kullanım alanlarına sahiptir. Hassas bir alanda kullanılacağından -40 dereceye kadar dayanıklılığa ve esnekliğe sahiptir. Boru çapları 0,20-400 milimetre olarak belirlenmiştir. Uzunluğu13,5 metre düz küçük çaplı ve kangal boyu 100 metre olarak üretilerek satışa sunulmaktadır. Doğalgaz boruları üretim özelliklerine göre pek çok alanda kullanılmakta olup, kullanım alanlarına uygun bütün ya da parça özelliklerde üretilmektedir. Siz ihtiyaçlarınızı belirleyin yeter. Firma gereken çalışmaları yapacaktır.

Doğalgaz Boruları Boyutları

Doğalgaz boru boyutları TS standartlarına göre üretilmektedir. Fakat ihtiyaçlara göre değişiklikler de yapılabilmektedir. Toprak altında kalan boru kalınlık ve özelliğiyle üsttekiler aynı değildir. Kullanım alanları boru çeşidini belirlemektedir. PVC ve PE en yaygın kullanılmakta olan boru cinsleridir. Doğalgaz boruları deprem dayanıklılığı, gaz akışkanlığının sağlanabilmesi özellikleri kazandırılarak üretim yapılmaktadır. Demiradacelik.com en yakın adres olarak günün her saati bilgi kaynağınız olarak hizmet vermektedir. Bulunduğunuz yerden ayrılmadan kendi konforunuzda bilgi alabilir, güvenle alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Doğalgaz Borusu