Dikdörtgen Profiller

Demir çelik ürünleri sağlamlık ve dayanıklılık özelliğine sahip olması nedeni ile hemen hemen her sektörde yer almaktadır. Her sektörde ilk amaçlanan konu uzun ömürlü kullanım ve dayanıklı yapılar elde etmek olmaktadır. Bu nedenle demir çelik ürünleri her zaman başrolde yer almaktadır. Bu nedenle dikdörtgen profiller sağlam, uzun ömürlü ve kullanışlı demir çelik ürünleri ile karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Özellikle inşaat sektörünün vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan dikdörtgen profil birçok seçenek imkanı sunmaktadır. Haddeleme işlemi ile elde edilen dikdörtgen profil üstün üretim teknolojileri ile elde edilmektedir.

Dikdörtgen Profiller

Dekape edilerek ve soğuk haddeleme işlemi ile dikdörtgen profil elde edilmektedir. Dikdörtgen profiller standart ölçüler ile elde edilerek müşterilerin isteği doğrultusunda özel ölçüler ile de üretilmektedir. Dikdörtgen profilin en önemli özelliği arasında dayanıklılığı yer almaktadır. Belli kalınlıklarda üretilen dikdörtgen profiller kullanım amacına göre değişkenlik göstermektedir. Birçok sektörde kullanıma uygun olan dikdörtgen profiller müşterilerin oldukça fazla tercih ettiği ürünler arasında olmaktadır.

Dikdörtgen Profil Özellikleri

Üretim şekline göre kendi içinde dikdörtgen ya da kare profil olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yapısından dolayı kullanım alanına göre değişkenlik gösteren bu profil türünde kare profil genellikle taşıyıcı olarak mobilya sektöründe kullanılmaktadır. Kullanılacak projelere göre ölçüleri değişkenlik göstermektedir.

Dikdörtgen Profil Fiyatları

Dikdörtgen profillerin fiyatları belirli olan kriterlere göre farklılık göstermektedir. Bu kriterler arasında kalınlığı, boyutu, şekli, ağırlığı ve üretim aşaması yer almaktadır. DEMİRADA Metal firması dikdörtgen profil üretimi yapmakta olup en uygun fiyatlar ile satış imkanı sunmaktadır. İhtiyaç duyulan tüm ürünleri en uygun fiyatları ile müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır. 2019 yılından beri hizmet veren firma, her geçen gün ekibini ve üretim alanını genişleterek yoluna devam etmektedir.

Dikdörtgen Profil Kullanım Alanları

Sağlam ve dayanıklı olması nedeni ile birçok sektörde kullanım için tercih edilmektedir. Kullanım alanları oldukça geniş olmakla birlikte saymakla bitmeyecek derecede olmaktadır. Genel olarak otomotiv sektöründe, inşaat sektöründe başrolde olan vazgeçilmez bir ürün olmaktadır. Ayrıca fabrika ya da depo ve benzeri alanlarda, yedek parça üretiminde, tarım aracı yapımında, bisiklet ve araç yapımında sık sık kullanılan bir ürün olmaktadır. Dayanıklılığı sayesinde birçok alanda kullanım ömrü açısından oldukça rahat bir özellik sağlamaktadır. Ayrıca paslanmaz bir ürün olması sayesinde müşterilere gönül rahatlığı ile üretim imkanı sağlamakla birlikte üretim sırasında kolaylık ve pratiklik sağlayarak zamandan ve ekonomik yönden tasarruf sağlamaktadır.

Dikdörtgen Profil