Boru Kesim

Türkiye demir- çelik üretiminde her geçen gün başarıya imza atarak yükselmektedir. Demir- çelik üretimi birçok sektöre hizmet etmektedir ve bu sektörlerin ilerleyebilmesi için demir- çelik üreten firmalara ihtiyaç artmaktadır. DEMİRADA demir- çelik üretimi yapmaya başlayan ve Türkiye pazarına yeni giren bir firmadır. Demir- çelik üretimimiz soğuk haddeleme yöntemiyle yapılmaktadır. Aynı zamanda toptan demir satışları da mevcuttur. Bu demirler inşaat, teknoloji, otomotiv gibi çeşitli sektörler tarafından kullanılır.

Boru Kesim Nedir?

Demir ya da çelik borular oldukça ihtiyaç duyulan ve sık üretime geçen ürünlerdir. Genellikle endüstri alanında kullanılan borular kusursuz bir şekilde DEMİRADA firmamız tarafından üretilmektedir. Demir borular asla paslanmaz ve kolay kullanım özellikleri bulundurmaktadır. Bünyemizde bulunan makineler hassas kesime uygundur. Belirlenen ölçüler doğrultusunda kesim işlemeleri gerçekleştirilebilir. Demir boruların özel bir ölçüsü olmadığı için boru kesim sıklıkla başvurulan bir yöntemdir.

Kesim sonrası özel boylarda üretilen borular imalat ve maliyeti minimum miktara düşürülerek en yüksek verimi sağlamaktadır. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji hassas makinelerimiz ile istediğiniz gibi boru kesim ölçüleri yaptırabilirsiniz.

Boru kesim lazer kesimle de sağlanabilmektedir. Bu işi hobi amaçlı yapan kişiler de bulunmaktadır. Kullanım amacı genellikle değişim göstermektedir. Malzemenin kalınlığına göre kenar genişlikleri de değişiklik göstermektedir.

Boru Kesim Kullanım Alanları

 Boru kesim okullar ve kobiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Aslında hayatın her alanında kullanıma uygundur ve oldukça yapacağınız işi de pratikleştirir. İnşaat sektöründe kullanımı ise az veya çok katlı binalar fark etmeksizin kullanıma uygundur.

Çok büyük projelerde sıklıkla kullanılan boru kesimin tercih edilme sebebi çelik bulunmasından dolayı çok güçlü olmasıdır. DERMİRADA markasının farkı ise bu güçlü üretimden meydana gelmektedir. İmalatını yaptığımız ürünlerin arkasında durarak garanti de sunmaktayız. Mobilya sanayinde, beyaz eşyalarda da sık sık tercih edilen boru kesim, kalite standartlarıyla ihtiyaçlarınıza yönelik bir hizmet sunar.

Boru Kesim Fiyatları

DEMİRADA demir- çelik toptan firması olarak sizin için en kaliteliyi aynı zamanda en uygun fiyatlıyı hizmetinize sunmaktayız. Eğer üretimini yaptığımız demir- çelik ürünlerini özel ölçülerde kesmek istiyorsanız, fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Boru kesim fiyatları malzemenin kalınlığı, genişliği ve birçok özelliğine göre değişim göstermektedir.

Tüm Türkiye için istediğiniz yerden bize ulaşabilirsiniz. Bizi arayarak en uygun fiyat teklifini alabilirr ve değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Eğer boru kesim yaptırmak istiyorsanız merdiven altı ve kalitesiz firma görünümlü yerlerden kaçınmalısınız. En uygun fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Boru Kesim