Baskılı Saclar

Baskılı sac, farklı alternatifleri ile çok fazla karşılaşılan ve aynı zamanda oldukça farklı alanlarda kullanılan bir ürün olmaktadır. Demir ve çelik sektöründe en önemli ve en yaygın kullanıma sahip parçalarından biri olması ile de öne çıkmaktadır. Baskılı saclar, bir dizi işlemden geçirildikten sonra sac şeklini almaktadır. Daha sonra baskıların eklenmesi ile hazır hale gelmektedir. Bunun sonucunda ise kullanım alanına göre seçilecek baskılar ile verimli bir kullanım sürecine girmektedir.

Sayısız avanta sahi olan baskılı sac modelleri, hem kullanışlılık hem de görsellik sunmaktadır. Ayrıca baskılı saclar, uzun ömürlü olması ile de harika bir seçim olmaktadır.

Baskılı Saclar

Baskılı sac ürünleri kullanım alanları açısından çeşitli sektörlerde kullanıma uygun olmaktadır. Özellikle taban yüzeyinde kullanılma amaçlı tercih edilen baskılı saclar, bu sayede kaymayan yüzeyleri mümkün kılmaktadır.

Normal şartlarda üretilen demir çelik saclar, pürüzsüz ve kaygan nitelikli olduğu için taban yüzeyinde kullanım için çok uygun olmamaktadır. Ancak baskılı saclar, dokulu olması özelliği ile kaymayı önler ve daha güvenli yüzeylerin oluşumuna katkı sağlamaktadır.

Baskılı Saclar Kullanım Alanları

Özellikle açık alanlarda kullanılan baskılı saclar ıslanma ve nemlenmeye maruz kalacak her türlü yüzeyde baskılı saclar kullanıma uygun olmaktadır. Baskılı sac ürünlerinin kullanım alanlarında yangın merdivenleri, yürüyüş yolları, kamyon kasası kayma ihtimali bulunulan rampalar, çeşitli makine ve gemi yüzeyleri ile deniz kenarında yer alan tesisler yer almaktadır. Ayrıca dekorasyon amaçlı olarak kullanılan binaların dış cephesinde ya da yer kaplamalarında tercih edilmektedir.

Günlük yaşam dahi pek çok farklı noktada baskılı sac ürünleri ile karşılaşabilme imkanı bulunmaktadır. Oldukça kolay şekil alması ve pratik olduğu kadar ekonomik olması yönü ile oldukça faydalı bir ürün olan sac modelleri istenilen ebat ve boyda hazırlanmaktadır.

Baskılı Saclar Fiyatları

Fiyatlar konusunda pek çok durum etkili olmaktadır. Hem baskılı sac kalınlığı, hem genişliği, hem de boyu baskılı sac fiyatını etkileyen etkenler arasında yer almaktadır.

Diğer taraftan baskılı sac fiyatları için üzerindeki desen de bir etken olmaktadır. DEMİRADA Metal firması fiyat ve istekler konusunda müşterilerine oldukça yardımcı olmakla birlikte satış sırasında ve sonrasında her konuda hizmet vermektedir. Ekonomik fiyatlar ile kaliteli hizmet verme anlayışını benimseyen firma bu hizmet anlayışı doğrultusunda hareket etmektedir. Tüm hizmetlerinde kalite ve güven konuları ön planda olmaktadır. Gündelik hayatın ve iş hayatının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan sac modelleri konusunda her türlü hizmet yer almaktadır.

Baskılı Sac