Baklavalı Saclar

Sac, levha haline getirilen metal özellikte olan demir malzeme olmaktadır. Kalın levhaların silindirler arasından geçirilmesi ile haddeleme sayesinde elde edilmektedir. Sıcak olarak yapılan ilk haddelemeden sonra, düzgün bir yüzey elde etmesi için, soğuk haddeleme yapılmaktadır. Kolay şekillenen bir yapıda olması nedeni ile özellikle endüstriyel alanda sık sık tercih edilen bir malzeme olmaktadır. Birçok çeşidi bulunan sac malzemesi oldukça dayanıklı ve dirençli yapıda olmaktadır. Çeşitleri arasında yer alan baklava dilimli sac birçok alanda kullanılan bir ürün olmaktadır.

Baklava Sac Nedir?

Baklavalı sac ürünü düz siyah sacların başka bir alternatifi olarak üretilmektedir. Bazı imalat alanlarında baklavalı sacın kullanılması gerekli olmaktadır. Buna örnek verilmesi gerekir ise, basamakların yapımında baklavalı sac kullanılmaktadır.

Baklavalı Sac Özellikleri

Yüzeyindeki baklava deseni tırtıklı olmaktadır. Bu tırtıklı deseni sayesinde basamaklardan kayıp düşme olasılığının önüne geçilmektedir.

Baklavalı sac özellikle zeminde ve yangın merdiveni imalatından tercih edilen ürünlerden birisi olmaktadır. Baklavalı saclar ürünün en önemli özellikleri arasında üzerindeki baklava deseni yer almaktadır. Dış görünüş olarak da estetik bir görüntü sağlayan baklavalı sac modelleri mukavemet oranı yüksek olmakla birlikte düz siyah saclara göre daha fazla dayanıklı olmaktadır.

Baklavalı Sac Kullanım Alanları

  • Yangın Merdivenleri
  • Yürüyüş Yolları
  • Rampa
  • Makine Üretiminde
  • Zeminin ıslanması mümkün olan gemi ve deniz kenarı tesislerinde ya da araçlarda
  • Kamyon ya da tır kasalarında
  • Basamak inşasında
  • Dolap Kapaklarında
  • Dekorasyon amaçlı birçok alanda tercih edilmektedir.

Baklavalı Sac Modelleri

Baklavalı sac modelleri müşterilerin taleplerine göre boyutsal değişiklikler ile hazırlanmaktadır. Bunların yanında dünyada genel olarak kabul edilen bazı standartlar mevcut olmaktadır. Bu standartlara göre üretilen ürünler kaliteli ve dayanıklılık bakımından diğer saclardan farklılık göstermektedir ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

DEMİRADA Çelik Firması

DEMİRADA firması 2019 yılından bu yana demir ve çelik alanında toptan ticaret hizmeti sunmaktadır. Sac modelleri ve alternatifleri alanında birçok çeşitlilik sunan firma, kendi sektöründe öncü firmalar arasında olmayı hedefleyen ve bu hedefe her gün bir adım daha atarak yoluna devam etmektedir.

Baklavalı Sac ve diğer sac modelleri satışı yapan firma, tüm ürünlerinde garanti imkanı sunmaktadır. Sac modelleri oldukça tercih edilen ürünler arasında olmakla birlikte kullanım alanlarının geniş olması sayesinde birçok avantaj sağlamaktadır. Tüm üretim sırasında ihtiyaç duyulan bir ürün olan sac modelleri yapısı gereği dayanıklılık ve kullanım ömrü açısından oldukça tasarruf sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Baklavalı sac modelleri görünüm açısından oldukça hoş bir görünüm kazandırmaktadır.

Baklava Dilimli Sac